ARMAKOM

Armakom Bilişim Teknolojileri olarak operasyon yönetim sistemleri, mobil veri iletişim teknolojileri ve Nesnelerin Interneti (IoT) üzerine yazılım ve anahtar teslim çözümler üretiyoruz. Çıkardığımız ArventoArnido ve Armon markalarıyla son tüketiciye yönelik teknolojiler sunuyoruz.

Deneyimli kadromuz, konumuzda sahip olduğumuz bilgi birikimi ve Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri ile yaptığımız iş ortaklıkları sayesinde geliştirdiğimiz çözümler bugün itibari ile birçok kurum ve kuruluşta kullanılmakta ve elde edilen müşteri memnuniyeti ile hızla yaygınlaşmaktadır.

Geliştirmiş olduğumuz Arnido Akıllı Ev Sistemi  (www.arnido.com) çözümlerimiz ile evinizde herhangi bir tadilat yapmadan, bütün elektrikli cihazlarınızı akıllı telefonunuz üzerinden yönetebilirsiniz.

Yeni nesil Armon Bulut Tabanlı Geçiş Kontrol Sistemi (www.armongate.com) çözümlerimiz ile, iş yerinizdeki ya da sitenizdeki bütün giriş-çıkışları, tek bir merkezden kolayca kontrol edebilirsiniz.

Armakom’un yurtiçi pazarlarda elde ettiği başarı şimdi yurtdışı pazarlara da taşınmaktadır. Araç Takip Sistemleri konusunda kurucu ortağı olduğumuz Arvento Araç Takip Sistemleri (www.arvento.com) Türkiye’deki pazar liderliğini devam ettirmekte ve her geçen gün birçok yeni başarılara imza atmaktadır. Geliştirilen ürünler bugün itibari ile 3 kıtada 28 ayrı ülkeye ihraç edilmektedir.

Kalite Standartlarımız

ISO 9001-2008, ISO 27001 : 2013 ve Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahiptir.